Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Gesigneerd J. v.d. Jagd, olieverf op linnen, Hollandse school 19e eeuw, 47x67cm. Cond.: M
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
Alie Kruse-Kolk (Losser), aquarel op papier, "wilde bloemen" 49x39cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, van Hinckum?, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x58cm. Cond.: U
L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Schilderij, gemengde techniek op papier, havengezicht 38x28,5cm.
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U
Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M