Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G
2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G
G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M
Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.
Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
Alie Kruse-Kolk (Losser), aquarel op papier, "wilde bloemen" 49x39cm. Cond.: U
Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, van Hinckum?, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x58cm. Cond.: U
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G