Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij stilleven
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G

2x Rosina Wachtmeister
Resultaat: 45 EUR

2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U

Landkaart Zutphen
Resultaat: 50 EUR

Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.

G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR

G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G

G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR

G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G

Prent, Escher
Resultaat: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Tekening hond
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U

Tekening Carsons, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R

Ongesigneerd, kubistisch
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M

Boom met boerderij, olieverf op karton
Resultaat: 30 EUR

Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.

naar Louis Apol, aquarel
Resultaat: 35 EUR

Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G

Ingekleurde ets met boten
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G

Aquarel, Parijs
Startprijs 30 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

2x Ingekleurde gravure
Resultaat: 40 EUR

2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G

Schilderij, witte hond
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.

Kalender Grafisch atelier
Resultaat: 20 EUR

Kalender Grafisch atelier

Ali Kruse Kolk, aquarel
Startprijs 40 EUR

Alie Kruse-Kolk (Losser), aquarel op papier, "wilde bloemen" 49x39cm. Cond.: U

L.Jansen
Resultaat: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

Gemengde techniek
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, van Hinckum?, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x58cm. Cond.: U

Ets van een uil
Startprijs 30 EUR

Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U

2 Engelse prenten
Resultaat: 15 EUR

2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U

Piet Rackwitz, houtsnede
Startprijs 25 EUR

Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G

N. van der Waay, prent
Resultaat: 15 EUR

Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G

Litho
Startprijs 30 EUR

Jochem Rijk 20e eeuw, litho op papier, dame met hoed 60x80cm. Cond.: G