Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

G.H. Gobell
Startprijs 11.000 EUR

Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U

J. Pieneman, bootje
Resultaat: 35 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U

J. Pieneman, tropische vogels
Resultaat: 135 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U

Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR

Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U

Schilderij Bernd Pöppelmann
Startprijs 1.400 EUR

Bernd Pöppelmann, geschilderd in 1979, olieverf op linnen, "Auerhaan met hennen", 70x80cm. Cond.: U

H. Duiverman
Startprijs 200 EUR

H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U

Schilderij Jan Wingen
Resultaat: 100 EUR

Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U

Aquarel WDZ
Startprijs 500 EUR

Wilhelmus Hendrikus Petrus Johannes de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), aquarel op papier, "meisje met hoed" 36x50cm. Cond.: U

Schilderij, pendant
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U

Ongesigneerd
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U

Scherrewitz
Resultaat: 2.345 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U

A. Terhell
Resultaat: 75 EUR

Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G

Italiaans landschapje
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G

Schilderij H.M.
Startprijs 500 EUR

Monogram H.M. 19e eeuw, olieverf op paneel, "Brief schrijven", 20,5x27,5cm. Cond.: U

Anton Funke, aquarel
Startprijs 550 EUR

Anton Funke(Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), aquarel op papier, vaas met bloemen 32x50cm.

Schilderij naar Apol
Startprijs 40 EUR

Naar Louis Apol, olieverf op paneel, winterlandschap 27x18cm. Cond.: R

Herman ten Kate
Startprijs 900 EUR

Herman Dr. Carel ten Cate (Den Haag 1822 - 1891 Scheveningen), aquarel op papier, "De Reiziger" 17x21cm. Cond.: U

Schilderij Wim Helder
Resultaat: 700 EUR

Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U

Van 't Wout
Startprijs 40 EUR

Van het Wout (1922 Rotterdam), olieverf op linnen, landschap, 30x40cm. Cond.: U

Hofker
Startprijs 2.000 EUR

Gesigneerd W.F. Hofker '45, aquarel op papier, Balinese schone 35x24cm. Cond.: G

Baretta
Startprijs 2.850 EUR

Petrus Augustus Beretta (Rotterdam 1805 - 1866 Den Haag), olieverf op paneel, twee tjalken in een rivier met figuren. (Inclusief taxatierapport van Simonis +Buunk) 34,5x26,5cm. Cond.: U

Damesportret
Resultaat: 320 EUR

Ongesigneerd damesportret in chique kleding 18e-19e eeuws in ongerestaureerde staat. 33x41cm. Cond.: G

Barok tekening
Resultaat: 35 EUR

Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U

Willem Maris Jacobszoon, De kloof
Startprijs 300 EUR

Willem Maris (1844 - 1910 Den Haag), olieverf op linnen, berglandschap met besneeuwde bergtoppen 45x27cm. Cond.: U