Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dekselbus
Startprijs 160 EUR

Mooi bewerkte zilveren dekselbus met ciseleerwerk 800/000 281gr. 12,5cm.

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje

Bestek in doos
Resultaat: 55 EUR

Trancheer couvert, Engeland gest.plated, gegraveerd in originele doos. L.21.5 en 28.5 cm.

Kristallen trommel met zilveren deksel
Resultaat: 270 EUR

Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U

Tas met zilveren beugel en haak
Startprijs 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Kristallen fruitschaal
Startprijs 110 EUR

Antiek kristallen fruitschaal met strakke zilveren voet Hollands 1871. Cond.: G

Zilveren jatje
Resultaat: 180 EUR

Mooi bewerkt zilveren jat met hout. 800/000 40cm. Cond.: U

Zilveren slagroomkom
Startprijs 180 EUR

Zilveren slagroomkom op onderschaaltje met gedecoreerde rand 925/000. 5xø11,5cm. 325gr.

Zilveren strooier man/vrouw
Startprijs 200 EUR

Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U

2 Zoutvaatjes met lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 135 EUR

Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U

Kurk met zilveren fazant + schenktuit
Resultaat: 45 EUR

Kurk met zilveren fazant 835/000 en een mooie strakke schenktuit. Makerskeur L+P.

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 100 EUR

Zilveren wijnfleshouder met blauw glazen binnenbak 800/000 69gr. Cond.: U

Alpaca Jugendstil kapset
Startprijs 45 EUR

Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.

Zilveren tafelhaan
Startprijs 325 EUR

Zilveren tafelhaan (kruimeldief), 19e eeuw 14,5x10x8cm. 159gr.

Zilveren theelichtje
Startprijs 275 EUR

Mooi uitgezaagd zilveren theelichtje 925/000 395gr.

Zilveren tabaksdoos anno 1868
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.

2 Zilveren strooiers anno 1877
Resultaat: 160 EUR

Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U

Zilveren jokja dienblad
Startprijs 250 EUR

Zilveren dienblad met mooi bewerkte rand, Djokja zilver 800/000, 432gr. ø28cm.

Strooier
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Startprijs 125 EUR

2 Engelse zilveren strooiers. 1x geheel van zilver 46gr. 1x met zilveren dop en glazen bak met mooi ruitmotief. 835/000.

2 Zilveren beesten op afsluitdop
Startprijs 60 EUR

2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,