Mooi bewerkte zilveren dekselbus met ciseleerwerk 800/000 281gr. 12,5cm.
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje
Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U
Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen fruitschaal met strakke zilveren voet Hollands 1871. Cond.: G
Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U
2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Zilveren wijnfleshouder met blauw glazen binnenbak 800/000 69gr. Cond.: U
Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.
Zilveren tafelhaan (kruimeldief), 19e eeuw 14,5x10x8cm. 159gr.
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.
Zilveren dienblad met mooi bewerkte rand, Djokja zilver 800/000, 432gr. ø28cm.
Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G
2 Engelse zilveren strooiers. 1x geheel van zilver 46gr. 1x met zilveren dop en glazen bak met mooi ruitmotief. 835/000.
2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,