Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Zilveren messen
Resultaat: 25 EUR

6 Zilveren grote messen 25cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

3 Zilveren servetringen en een zilveren lepeltje 835/000 Cond.: U

Kristalvaasje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

Zilveren toilet garnituur
Startprijs 55 EUR

Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)

Karaf en Gemberpot
Resultaat: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Art deco sigarettendoos, zilver
Startprijs 70 EUR

Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.

Poederdoos zilver
Startprijs 110 EUR

Poederdoos,1e helft 20e eeuw.,zilver 925/000,gegraveerd met Japanse landschap voorstelling,voorkant met monogram BMC,aan achterkant gesigneerd,binnenkant gegraveerd met zeef.min.deuken. 8.5 x 7 cm.90...

2 Zilveren peper-zout strooiers
Startprijs 70 EUR

2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.

Zilveren schaal
Startprijs 65 EUR

Zilveren schaal, USA ca.1900," R.Blackinton&Co",sterlingzilver 925/000,binnenin met monogram:"GSB",ø13.5cm.,ca145gr.,

Zilveren strooier
Resultaat: 155 EUR

Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U

Dienblad
Startprijs 380 EUR

Zilveren dienblad met bewerkte rand en mooi bewerkte handgrepen 800/000, Cond.: U 776gr.

Fruitschaal op voet
Startprijs 190 EUR

Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).

Dienblad op voetjes
Startprijs 280 EUR

Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U

Sektkoeler
Startprijs 680 EUR

Zeer zware zilveren champagnekoeler 800/000, Cond.: U 1373gr.

Dekselschaal
Startprijs 620 EUR

Zwaar zilveren dekselschaal met mooi bewerkte rand 800/000 1262gr., onderschaal is geen zilver en hoort er origineel ook niet bij,

Schaal met bloemmotief
Startprijs 300 EUR

Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U

2 x portret op board
Resultaat: 35 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.