Antiek Duitse zilveren schaal 800/000, mooi bewerkt met middeleeuwse voorstellingen, Empire stijl, ø30.5 x H6cm, klein scheurtje in de bovenrand verder puntgaaf.
Mooi bewerkte suikercoupe met zilveren voet 833/000 13cm. Cond.: U
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Zeer mooie fruitschaal met bloemmotieven en antiek Hollandse zilveren beugel. 835/000 1074gr (met schaal), ø25cm. Cond.: U
Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
Zilveren dienschaaltje, rustend op 3 pootjes, mooi bewerkt. 800/000 187gr. ø19,5cm.
Antiek Hollands zilveren breipennenhouders, mooi gegraveerd aan zilveren ketting. 835/000 14gr.
Leuk klein zilveren asbakje, Djokja zilver, mooi bewerkte rand. 800/000 161gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Grote zilveren kaarsenstandaard voorzien van een lekbakje boven. Bovenrand beschadigd, staat scheef op voet. 925/000 481gr. 27cm. Cond.: R
Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject
Mooi bewerkte Hollands zilveren beugeltas met ketting. 835/000 122gr. Cond.: U
Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G