6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.
10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.
Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).
Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U