Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren suikerschep
Resultaat: 35 EUR

Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.

6 Miniaturen
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 plate miniaturen

Verzilverd schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter

Zilveren schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Zilveren strakke servetringen 835/000 66gr.

Antiek zilveren fruitmesjes
Startprijs 30 EUR

Leuke antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.

Bestek
Resultaat: 90 EUR

56-Delig verzilvderde bestekset plateel 90-er jaren o.a; 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 2 botermesjes, juslepel, vleesvork, 2 opdienlepels en 2 opdienscheppen. C...

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

6 Antiek zilveren lepeltjes 65gr. 12cm.

Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.

Zilveren asbak
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren asbak 1962 met Hollandse voorstellingen. 835/000 87gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, kandelaar
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, vaasje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren vaasje 800/000 15gr. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Startprijs 40 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U

Bonbonschaaltje, zilveren hengsel
Startprijs 40 EUR

Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U

Zilveren vaas en beker
Startprijs 45 EUR

Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.

Alpaca Jugendstil kapset
Startprijs 45 EUR

Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.

Zilveren vingerhoedje
Startprijs 50 EUR

Antiek 18e eeuws zilveren vingerhoedje 10gr. Cond.: U

Roomlepel zilver
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepeltje (steel is opnieuw aan de bak gezet), 835/000 14gr. 12cm. Cond.: R

Zilveren miniatuur, matador
Startprijs 50 EUR

Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U

Zilveren kledingborstel
Startprijs 50 EUR

Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924

6 Onderzetters metaal verchroomd
Startprijs 55 EUR

6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.

Bestek in doos
Resultaat: 55 EUR

Trancheer couvert, Engeland gest.plated, gegraveerd in originele doos. L.21.5 en 28.5 cm.

3 Theezeefjes verz.
Startprijs 55 EUR

3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.

Zilveren toilet garnituur
Startprijs 55 EUR

Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)