Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.
Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter
Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.
Leuke antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.
Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.
Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U
Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924
6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.
3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.
Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)