Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen dame
Startprijs 400 EUR

Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U

2 Bronzen vazen
Resultaat: 55 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Afrikaanse sculptuur
Resultaat: 160 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Bronzen naakte vrouw
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

Bronzen golfspeler
Startprijs 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Bronzen olifanten
Geen vanafprijs

Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G

Bronzen borstbeeld
Startprijs 110 EUR

Bronzen borstbeeldje op marmeren voet ca. 1880, h.:16cm.

Marmeren buste, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

Bronzen sculpture, jongen
Startprijs 135 EUR

Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.

Stel samac figuren
Resultaat: 220 EUR

Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U

Bronzen sculpture, mijnwerker
Startprijs 110 EUR

Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U

Bronzen harlekijn mignon
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.

Bronzen engel
Resultaat: 700 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U

Bronzen buste vrouw
Startprijs 475 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.

Sculptuur
Startprijs 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Porseleinen Guan Yin
Startprijs 120 EUR

Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.

Boeddha
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur, zittende boeddha Tara Tibetaanse wijsheidsgod, 44cm.

Keizer
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur, Generaal Guan eind 20e eeuw, 25cm.

Apenkoning
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur China eind 20e eeuw. Patroon van het geluk 24cm.

Porseleinen figuur
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.