Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren sauslepels
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: C. Begeer, Utrecht, jl.: R:1927. Lengte 15 cm. ca 138 gram.In goede staat

4 Zilveren vorken
Startprijs 50 EUR

Twee sets met 2 zilveren zuurvorken, 835/000, een set in Art deco stijl met opengewerkte steel en een set met parelrand. Totaal ca 124 gram. 16-17cm. In goede staat.

Zilveren 6-persoons bestek (vorken+lepels)
Resultaat: 275 EUR

Zilveren vorken en lepels, 833/000, 6 persoons, model Haags Lofje, MT.: MG, Rotterdam jl.:E: 1889. lengte 21 cm ca 673 gram. In goede staat

Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat

Zes zilveren theelepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Zes zilveren theelepels, 835/000, met fraaie strakke stelen. MT.: C. de Langen, Schoonhoven, jl.: O/R: 1924-1927. ca 46 gram, 10,5 cm. In goede staat

Fries zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren roomlepel, Fries vermoedelijk 18e eeuws, met korte steel en cartouche vormig schildje en een kaatser, schelpvormige bak versierd met parelranden. ca 17 gram. 9,5 cm. In goede staat

Zilveren miniatuur, molen
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Lot zilveren vingerhoeden
Resultaat: 60 EUR

Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat

Zilveren punchlepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren punchlepel, 835/000, met ovaal bak met geschulpte rand en brede schenktuit voorzien van houten heft met getorst motief. 32 cm. In goede staat

Pennenmesje met zilveren montuur
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws pennenmesje met stalen lemmet, gemerkt Jos Herbst, met origineel benen heft met zilveren montuur. 10,5 cm. Puntje van het lemmet is afgbroken, in redelijk goede staat

Kristallen zoutvaatjes met zilveren lepels & onderschotels
Resultaat: 60 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren zoutlepels en onderschotels, 925/000. ø6 cm. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, Koningin Wilhelmina met tweezijdig fraai bewerkte steel bekroond met het wapen "Je maintiendrai, MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:N: 1948. 18,5cm, ca 67 gram...

Zilveren miniatuur, waldhorn
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur, Walhoorn, 835/000. Importeursteken: Handelsonderneming Delka, Heemstede. ø6 cm. ca 17 gram. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 100 EUR

Zilveren naaldenkoker, 18e eeuws, rond tapslopend model met gedreven medaillon, afbeelding op dop van twee mensen bij het altaar. Stadskeur Gouda, ca 1780. 9,5 cm, ca 17 gram.

Zilveren muntdoosje met 4 zilveren stuivers
Startprijs 150 EUR

Bijzonder zilveren muntendoosje, 835/000, voorzien van schuifdeksel met afbeelding van een boer met paard voor wagen met kazen, met 4 zilveren stuivers, Koning Willem 3 o.a. 1850. Grootte 2 cm, In go...

Stel zilveren strooilepels
Resultaat: 200 EUR

Stel zeldzame zilveren strooilepels, 835/000, met fraai gecontourneerde ajourgezaagde bakken en stelen met gedreven florale afbeeldingen. MT.:A. Philipsen, Breda, jl.:S:1852. 17 cm, ca 63 gram. In goe...

Zilveren kapset, 4-delig
Startprijs 100 EUR

Zilveren kapset, 925/000, 4 delig, met 3 borstels en een spiegel voorzien van monogram- en datumgravure. Voorzien van een rand met bladversiering. MT.: Gerritsen en van Kempen, jl.:c:1937. lengte 15-2...

Zilveren lepeldoos 1906
Startprijs 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...