Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren armband en ring met bloedkoraal 759
Zilveren armband en ring met bloedkoraal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren doos, hanger 778
Zilveren doos, hanger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren ring bollen 784
Zilveren ring bollen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren horloge-ketting 808
Zilveren horloge-ketting

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Stalen verguld armband M&M 902
Stalen verguld armband M&M

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
9 Zilveren rinkelbanden 101
9 Zilveren rinkelbanden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Lederen sigaren etui's, 1 met zilver, 1 met gouden 222
2 Lederen sigaren etui's, 1 met zilver, 1 met gouden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren ringen 382
2 Zilveren ringen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Witgouden hanger met diamant 431
Witgouden hanger met diamant

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Collier van schuimkoraal 513
Collier van schuimkoraal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 514
Lot diverse sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
 Zilveren Broches, 2x, en Hanger 731
Zilveren Broches, 2x, en Hanger

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 Paar zilveren oorknoppen. 736
6 Paar zilveren oorknoppen.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Paar zilveren oorhangers 782
2 Paar zilveren oorhangers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren armband met bijbelslot 786
Zilveren armband met bijbelslot

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloges en kettingen 859
Zilveren zakhorloges en kettingen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers, antieke stijl 408
Zilveren oorhangers, antieke stijl

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Blauw saffier 412
Blauw saffier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot met divers zilver 504
Lot met divers zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Broche met 2 kronen 560
Broche met 2 kronen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelcollier met groentinten 734
Parelcollier met groentinten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Camée 905
Camée

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoraaltakjes 908
Collier van bloedkoraaltakjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelcollier in donkere tinten 111
Parelcollier in donkere tinten

Resultaat:

25 EUR