Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...
Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-
Zilveren servies, 4-delig, met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, allen rijkelijk versierd in biederstijl met krullen en voluten en cartouchen met Hollandse landschappen. Het servies is gep...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Gouden slag ring met 2 krullen bezet met diverse diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 0,80 crt. Breedte kop van de ring 19 mm, ø 55 ca 3,1 gram. ...
Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en emaille beschildering. Mooie kwaliteit. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek zilveren cabaret, 835/000, rechthoekig model gezaagd met bladdecor met parelrand, geplaatst op 4 krulpootjes, totaal ca 262 gram. 19x12x3,5cm. MT.: Alle de Haas, Sneek, jl.: u: 1904. In zeer go...
Gouden sieradenset met diamant. wit- met geelgouden set met een ring, een hanger en oorknoppen met een diamant. merk Jeunesse. Totaal ca 0,09 crt. ø 53, Grootte hanger 15x10mm, oorknoppen 10x4mm, Tota...
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met raster- en floraal motief. De rand is versierd met voluten en palmetten. Voorzien van grepen in de vorm van palmetten en voluten. MT.: Onduidelijk ...
Zilveren choker, 925/000, Lapponia Björn Weckstörm, lang rechthoekig gecontourneerd model met staafjesketting. 8x5cm. Lengte ca 80cm. ca 56 gram. In goede staat
Witgouden creolen, 585/000, ovaal model aan de voorzijde bezet met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt VS-W. Met een opengewerkte achterzijde. Breedte 3,5 mm. ø 15x18 mm. ca 3,8 gram WVP ...
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.