Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
154 Resultaten
Kavel: 4001

Duits Barok naaimeubel, 1815

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzaam Duits Barok naaimeubel uit 1815 met brons beslag. Belijmd met diverse houtsoorten. Interieur onder blad met vakverdelingen voor naaigarnituren + spiegel. Staande op klauwpoten. Recentelijk pr...


Kavel: 4010

Hollandse Barok porseleinkast

Resultaat: 850 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen Barok porseleinkast met verguld bronzen beslag. Krimpnaad zijkant. Mooie patina. Afmeting: 252 x 175 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4056

2-Delige winkelkast, ca. 1915

Resultaat: 750 EUR

Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 4007

Empire boekenkast

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4008

3-Delige Empire boekenkast

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Eikenhouten empire kabinet 1820

Resultaat: 650 EUR

Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4087

Twee-delige Wernicke boekenkast

Resultaat: 650 EUR

Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Kist met messing beslag

Resultaat: 525 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.


Kavel: 4025

Vergulde tafel met marmeren blad

Resultaat: 500 EUR

Grote Franse vergulde Louis Quinze-stijl tafel met wit marmeren blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 150 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4034

Engelse vitrinekast

Resultaat: 450 EUR

Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.


Kavel: 4174

Jugendstil tafel

Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4280

Vergulde spiegel, 19e eeuw.

Resultaat: 450 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.


Kavel: 4073

Pastoorskast, Noten

Resultaat: 410 EUR

18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4031

Duitse eiken 2-deurs kast

Resultaat: 400 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Halve maantafel (kersen), 1800

Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4208

Duitse barok vitrine opzetkast

Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...


Kavel: 4203

Eiken tweedeurskast Bückeburg

Resultaat: 360 EUR

Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4078

Jugendstil spiegel, ca. 1900

Resultaat: 350 EUR

Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4159

Japanse lakwerk tiltoptafel

Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4223

Wit gebogen vitrinekastje

Resultaat: 325 EUR

Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Penantkast, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4037

Secretaire met snijwerk op klauwpoten

Resultaat: 300 EUR

Hollandse koloniale teakhouten Barok-stijl secretaire met messing beslag, snijwerk en klauwpoten. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 111 x 90 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 4044

Louis Seize kabinet, eiken

Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet in ossenbloed gekleurd, met timpaan kap, guirlandes, medailles, halve Korinthische zuilen en messing ringbeslag. Circa 1780. Kleine beschadigingen. Afmeting: ...


Kavel: 4058

Barok miniatuurkast, 18e eeuw

Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.