Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
20 Resultaten
Kavel: 2900

Gouden munt fl 14,-

Resultaat: 240 EUR

Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm


Kavel: 2955

7x Album met Disney zegels

Resultaat: 130 EUR

Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.


Kavel: 2952

Philatelischtisch verzamelalbum

Resultaat: 80 EUR

Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2925

21x Insteekalbums, Wereld

Resultaat: 70 EUR

Doos vol met één-en-twintig (21x) stockboeken. Diversen wereld. Leuk om uit te zoeken, avonden werk !


Kavel: 2944

14x Insteekalbums, Wereld

Resultaat: 70 EUR

Doos met veertien (14x) stockboeken postzegels, waaronder voor-oorlogse Nederland en rest wereld. Mooi lot uitzoekwerk!


Kavel: 2958

3x Postzegelalbum Nederland

Resultaat: 70 EUR

Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...


Kavel: 2929

Lot postzegels

Resultaat: 60 EUR

Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.


Kavel: 2927

Postzegelalbum 1940 - 2001

Resultaat: 50 EUR

Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.


Kavel: 2939

8x Insteekalbums, Wereld

Resultaat: 50 EUR

Acht stockboeken postzegels met aardige collecties van ondermeer; Frankrijk, Spanje, Italië, Vaticaan-stad, Indonesië en Bulgarije.


Kavel: 2942

10x Insteekalbums, Europa/Azië

Resultaat: 50 EUR

Tien maal postzegel insteek albums, waaronder Falz Loz album België. Kleine collectie China en Zuid en Noor Europese landen.


Kavel: 2943

6x Insteekalbums, Europa

Resultaat: 50 EUR

Zes stuks postzegel insteek albums. Meest recent materiaal Europa en wat klassiek materiaal van België en Duits-rijk.


Kavel: 2948

8x Insteekalbums, Wereld

Resultaat: 50 EUR

Acht stockboeken met veel uitknipsel bijzondere stempels, wereld.


Kavel: 2950

Lot div. munten (Ned.)

Resultaat: 50 EUR

Lot diverse Nederlandse munten, ook veel zilver. Bestaande uit: 1x 5 cent, 1850. 5x 25 cent, 1928, 1849, 1918, 1939 en 1941. 2x ½ gulden, 1922 en 1929. 2x 2½ cent, 1929 en 1913. 1x 2½ cent, 1941. 2x...


Kavel: 2932

Lotje munten

Resultaat: 45 EUR

Kavel diverse munten Nederland/Ned. Indië waaronder: 1 gulden 1939, 1/2 gulden 1928, 1/2 gulden 1862, diverse 1 cent, 2,5 cent en 5 cent stukken.


Kavel: 2946

3x Importalbums postfris

Resultaat: 40 EUR

Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.


Kavel: 2917

2x Rijderschelling

Resultaat: 30 EUR

Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).


Kavel: 2940

Lot munten, jaarsets + penningen

Resultaat: 30 EUR

Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...


Kavel: 2947

Eerste dag enveloppen etc.

Resultaat: 30 EUR

Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.


Kavel: 2957

Album met bankbiljetten

Resultaat: 25 EUR

Map met diverse bankbiljetten vier-en-twintig stuks (24 st.) , wereld. Waaronder: Twee maal ziverbon van Hfl. 1,= (gulden). Nederland: Eén gulden, en 2,5 en 5 en 10-gulden biljet en diverse anderen, z...


Kavel: 2951

Lotje munten

Resultaat: 20 EUR

Interessant kavel met diverse munten Wereldwijd.