Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
52 Resultaten
Kavel: 5084

Thaise bronzen boeddha

Resultaat: 1.850 EUR

Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Granieten beeld, Jan te Wierik

Resultaat: 900 EUR

Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5068

Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer)

Resultaat: 750 EUR

Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Houten Barok figuur

Resultaat: 650 EUR

18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Bronzen beeld, Lezende dame

Resultaat: 550 EUR

Groot modern bronzen beeld. Lezende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 62 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5091

Grote Chinese bronzen boeddha

Resultaat: 525 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen beeld, Jager met kruisboog

Resultaat: 425 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

Italiaanse marmeren damesbuste, 1900

Resultaat: 400 EUR

Antieke Italiaanse marmeren damesbuste met lauwerkrans. Door Prof. E. Nenaioni Firenze. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Bronzen figuur, Olifant

Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

Bronzen beeld, Vrouw aan tafel

Resultaat: 300 EUR

Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5154

Art Deco beeld, Jager met jachthonden

Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw

Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Knielende naakte vrouw. Mooie patina. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 25 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5067

Terracotta figuur, Naar Clodion

Resultaat: 250 EUR

Grote antieke terracotta figuur naar Clodion. Bacchus met vrouw. Circa 1900. Eén teen af. Afmeting: 38 x 30 x 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5087

Bronzen figuur, Meisje met honden

Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met honden. Gesigneerd F. Barbedienne. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Wit marmeren zittende boeddha

Resultaat: 225 EUR

Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 42 x 26 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5064

Houtgestoken engel met luit

Resultaat: 225 EUR

Italiaanse houtgestoken engel met luit (snaarinstrument), polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5096

Bronzen figuur, Indiaan

Resultaat: 225 EUR

Grote Amerikaanse bronzen Indiaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5110

Bronzen boeddha

Resultaat: 225 EUR

Gesigneerde bronzen Chinese boeddha met bodemmerk. Fijn uitgevoerd. Mooie kwaliteit. Circa 1900. Afmeting: 20,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

2x Barok putties

Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Zuid-Europese Barok putti's met originele polychromie. Musicerend. Italië/Spanje? Afmeting: circa 51 x 16 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5045

Beeld, Bronzen Hermes

Resultaat: 200 EUR

Antiek gesigneerde bronzen Hermes op marmeren basement. Door De Bologne. Circa 1900. Paar chips marmer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 5107

Bronzen beeld, Vrouw met meisje

Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met meisje. Gesigneerd J. Gomes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5048

Bronzen beeld, Dikke dame

Resultaat: 190 EUR

Bronzen beeld. Dikke dame, op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 27 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5105

Bronzen figuur, Gewichtheffende Chinees

Resultaat: 190 EUR

Groen gepatineerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gewichtheffende Chinees. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5149

Groot beeld, Ruiter te paard

Resultaat: 190 EUR

Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.