Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met speciale lampenkap met 18e eeuwse staalgravure. Handingekleurd. Optica gravure. Vensters gebouw verlichten. Afmeting: 59 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Apart Engels kaartenspel in lederen houder met ronde kaarten en chrome monteerbare bel. Afmeting: 18 -21 cm. / 10 x 8 x 11 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek koper + tin. Drie tinnen kaarskandelaren. Twee messing kaarskandelaren. Eén bunsenbrander, Max Sievert, Stockholm. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Oude Duitse verlichte wereldglobe. J.R.O. Kartografisches Verlagsgesellschaft München. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.
Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte bureauset. Postzegelbak en Jugendstil briefopener. Circa 1900. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Antiek kopergeslagen wandspiegelkastje met Renaissance-stijl decor en wijnranken. Circa 1910. Afmeting: 35 x 65 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).
Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...
Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.
Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Notenhouten hoeketagere-tafeltje met vlechtwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In redelijke staat breuk in poot..
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.