Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dienblad
Resultaat: 250 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met een oplopende rand. MT.: MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 26x38cm. ca 773 gram. Enkele puntjes in het blad verder in goede staat.

Zilveren koektrommel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koektrommel, 833/000. Prachtig gecontourneerde koektrommel met accoladevorm op gecontourneerde voet. 15x12x8cm. MT.:Jacobus Vorst, Rotterdam, jl.:T:1853. In goede staat

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, 800/000. Ronde fruitschaal met omgeslagen gelobde rand geplaatst op een ronde gelobde voet. ø24x10cm. ca 351 gram. Polen, Warschau. Midden 20e eeuw. Gestempeld HI. In goe...

Zilveren bruidsbeker
Resultaat: 250 EUR

Zilveren bruidsbeker, 835/000. Voorzien van fraaie florale bewerkingen en getrembleerd decor. Vermoedelijk 19e eeuw. 8x7x15cm. ca 127 gram. In goede staat

Zilveren fazant
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fazant, 835/000, lopend. 15x5x7cm. ca 99 gram. In goede staat

.
Resultaat: 250 EUR

Bijzondere fraaie zilveren doos, 925/000, met een dubbel scharnierend deksel met grepen versierd met blauw emaille. En voorzien van een verguld interieur. MT.: J.Tostrup, Olso. 21x96x6cm. ca 530 gram....

Gouden ring met rode robijn
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met rode robijn. Gouden bewerkte ring met een ovale cabouchon geslepen rode robijn. ø57 ca 3,6 gram. In goede staat

Gouden dameshorloge
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...

Gouden oorknoppen diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen met een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, 2x0,10 crt. Met witgouden stukken aan de zetkast. Merk Desiree. 5x15mm. ca 3,7...

Bloedkoraal armband 3 rijen
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen ø 5 mm, met geelgouden sluiting, 585/000, ronde rozet met 13 bloedkoralen, ø 17,5 mm. Voorzien van een veiligheid. 19 cm, ca 21,8 gram.

Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?)
Resultaat: 250 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput met paarden en figuren (Den Haag?). Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels
Resultaat: 250 EUR

Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren
Resultaat: 250 EUR

K. Schwartz. Duitse school. Toegeschreven aan Karl Kaufmann. 1843 - 1902. Dorpsgezicht met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd. Russische school 1941. Impressionistisch Russisch landschap met boerderij. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit
Resultaat: 250 EUR

Juliana Mansfeld. Circa 1900. Stilleven met fruit, fazant etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 50 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lucky Strike
Resultaat: 250 EUR

Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.

Murano kroonluchter
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke bijbel, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuwse Staten Generaal- bijbel met vijf landkaarten door Jacobs van Wouw 1692. Band beschadigd + diverse vlekken + randschades. Afmeting: 40 x 17 x 28 cm. In redelijke staat.

10 Authenthieke bronzen
Resultaat: 250 EUR

Tien Egyptische authenthieke bronzen grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: bustes, valk, bok, dolk, bijl + dieren. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Poortwachters sleutelpistool
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Groot 19e eeuws pistool
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bureaumodel U.S. Air Force
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Japans militair sabel
Resultaat: 250 EUR

Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.