Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met een oplopende rand. MT.: MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 26x38cm. ca 773 gram. Enkele puntjes in het blad verder in goede staat.
Zilveren koektrommel, 833/000. Prachtig gecontourneerde koektrommel met accoladevorm op gecontourneerde voet. 15x12x8cm. MT.:Jacobus Vorst, Rotterdam, jl.:T:1853. In goede staat
Zilveren fruitschaal op voet, 800/000. Ronde fruitschaal met omgeslagen gelobde rand geplaatst op een ronde gelobde voet. ø24x10cm. ca 351 gram. Polen, Warschau. Midden 20e eeuw. Gestempeld HI. In goe...
Zilveren bruidsbeker, 835/000. Voorzien van fraaie florale bewerkingen en getrembleerd decor. Vermoedelijk 19e eeuw. 8x7x15cm. ca 127 gram. In goede staat
Zilveren fazant, 835/000, lopend. 15x5x7cm. ca 99 gram. In goede staat
Bijzondere fraaie zilveren doos, 925/000, met een dubbel scharnierend deksel met grepen versierd met blauw emaille. En voorzien van een verguld interieur. MT.: J.Tostrup, Olso. 21x96x6cm. ca 530 gram....
Geelgouden ring, 750/000, met rode robijn. Gouden bewerkte ring met een ovale cabouchon geslepen rode robijn. ø57 ca 3,6 gram. In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen met een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, 2x0,10 crt. Met witgouden stukken aan de zetkast. Merk Desiree. 5x15mm. ca 3,7...
Armband van bloedkoralen, 3 rijen ø 5 mm, met geelgouden sluiting, 585/000, ronde rozet met 13 bloedkoralen, ø 17,5 mm. Voorzien van een veiligheid. 19 cm, ca 21,8 gram.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput met paarden en figuren (Den Haag?). Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.
Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
K. Schwartz. Duitse school. Toegeschreven aan Karl Kaufmann. 1843 - 1902. Dorpsgezicht met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Russische school 1941. Impressionistisch Russisch landschap met boerderij. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Juliana Mansfeld. Circa 1900. Stilleven met fruit, fazant etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 50 cm. In goede staat.
Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.
Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.
Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Staten Generaal- bijbel met vijf landkaarten door Jacobs van Wouw 1692. Band beschadigd + diverse vlekken + randschades. Afmeting: 40 x 17 x 28 cm. In redelijke staat.
Tien Egyptische authenthieke bronzen grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: bustes, valk, bok, dolk, bijl + dieren. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.