36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender 2247
3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender
Startprijs 200 EUR
2x Messing kaarskandelaren 2353
2x Messing kaarskandelaren
Startprijs 200 EUR
Champagnekoeler, 19e eeuw 2446
Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Arabisch geweer met parelmoer 2728
Arabisch geweer met parelmoer
Startprijs 200 EUR
Slagzwaard in lederen foedraal 2752
Slagzwaard in lederen foedraal
Startprijs 200 EUR
Percussie jachtgeweer 2772
Percussie jachtgeweer
Startprijs 200 EUR
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 2788
Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 200 EUR
Postzegelalbum Indonesië 2907
Postzegelalbum Indonesië
Startprijs 200 EUR
Postzegelalbum Suriname 2912
Postzegelalbum Suriname
Startprijs 200 EUR
Vuurvergulde pendule onder stolp 3514
Vuurvergulde pendule onder stolp
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok, ca. 1800 3526
Friese staartklok, ca. 1800
Startprijs 200 EUR
Staand horloge, ca. 1930 3532
Staand horloge, ca. 1930
Startprijs 200 EUR
Art Nouveau klokkenstel 3537
Art Nouveau klokkenstel
Startprijs 200 EUR
Regulateur, 2 gewichts 3556
Regulateur, 2 gewichts
Startprijs 200 EUR
Franse boulle pendule 3609
Franse boulle pendule
Startprijs 200 EUR
Bronzen pendule 3654
Bronzen pendule
Startprijs 200 EUR
Louis Philippe 1-deurs vitrinekast 4033
Louis Philippe 1-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Empire naaitafel 4074
Empire naaitafel
Startprijs 200 EUR
2x Zuil met jongen 4077
2x Zuil met jongen
Startprijs 200 EUR
Hollandse Horrix bonheur, mahonie 4103
Hollandse Horrix bonheur, mahonie
Startprijs 200 EUR
Orgelgebogen commode, Louis Quinze 4121
Orgelgebogen commode, Louis Quinze
Startprijs 200 EUR
Antiek Hollandse commode 4137
Antiek Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
Secretaire, ca. 1800 4161
Secretaire, ca. 1800
Startprijs 200 EUR
Broodspinde 4178
Broodspinde
Startprijs 200 EUR