Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Spaanse secretaire, Vurenhout 4179
Spaanse secretaire, Vurenhout
Startprijs 200 EUR
Engelse eiken side-table 4181
Engelse eiken side-table
Startprijs 200 EUR
Schrijftafel met marmeren blad 4231
Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Penantkast 4246
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Marmeren zittende boeddha 5034
Marmeren zittende boeddha
Startprijs 200 EUR
2 Bronzen figuren, Dame en heer 5088
2 Bronzen figuren, Dame en heer
Startprijs 200 EUR
2 Antieke bronzen figuren op marmeren basement 5140
2 Antieke bronzen figuren op marmeren basement
Startprijs 200 EUR
Bronzen jongen met degen 5145
Bronzen jongen met degen
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Jongen met sabel 5146
Bronzen figuur, Jongen met sabel
Startprijs 200 EUR
Antiek bronzen figuur, Stroper met geweer 5147
Antiek bronzen figuur, Stroper met geweer
Startprijs 200 EUR
Beeld Pawel Czernecki, Damesbuste 5148
Beeld Pawel Czernecki, Damesbuste
Startprijs 200 EUR
2 x Oosterse figuren. 5164
2 x Oosterse figuren.
Startprijs 200 EUR
2x Grote gember coupes 5500
2x Grote gember coupes
Startprijs 200 EUR
Vrijmetselaar bokaal 5504
Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR
Vrijmetselaar bokaal 5505
Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR
4x Chinese borden 6027
4x Chinese borden
Startprijs 200 EUR
Celadon vaas 6113
Celadon vaas
Startprijs 200 EUR
2x 18e Eeuwse Chinese borden 6114
2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 200 EUR
4 Sitzendorf figuren. 6270
4 Sitzendorf figuren.
Startprijs 200 EUR
10x Delfts-blauwe borden 6277
10x Delfts-blauwe borden
Startprijs 200 EUR
19e Eeuws Frans servies 6341
19e Eeuws Frans servies
Startprijs 200 EUR
2x Chinese borden, 18e eeuw 6348
2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinese theepot, 18e eeuw 6414
Chinese theepot, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Wanli, Familie Verte vaas 6425
Wanli, Familie Verte vaas
Startprijs 200 EUR