Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zakhorloges 259
Lot zakhorloges
Startprijs 25 EUR
Zilveren oorhangers, 2 paar 431
Zilveren oorhangers, 2 paar
Startprijs 25 EUR
Zilveren zodiacs 558
Zilveren zodiacs
Startprijs 25 EUR
Collier van been 611
Collier van been
Startprijs 25 EUR
2 Vergulde broches 942
2 Vergulde broches
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger met kleurstenen 955
Zilveren hanger met kleurstenen
Startprijs 25 EUR
Johan Pootjes, Stilleven met beelden 1521
Johan Pootjes, Stilleven met beelden
Startprijs 25 EUR
Cesc, Spaanse school, Personages 1525
Cesc, Spaanse school, Personages
Startprijs 25 EUR
Antieke paraplubak + 2 schotels. 2111
Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 25 EUR
3x Staande lampen, Modern. 2308
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 25 EUR
4 Delen agaat boekensteunen 2417
4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 25 EUR
Kavel met 4 oude boeken 2428
Kavel met 4 oude boeken
Startprijs 25 EUR
Koperen handspiegel, 1900 2456
Koperen handspiegel, 1900
Startprijs 25 EUR
Oude glazen etagere 2480
Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR
Lot oude/antieke poppenpruiken en schoenen 3053
Lot oude/antieke poppenpruiken en schoenen
Startprijs 25 EUR
Regulateur, eiken. 3692
Regulateur, eiken.
Startprijs 25 EUR
Eigenbouw wandklok met putti. 3708
Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 25 EUR
Lot antiek porselein (5x) 6433
Lot antiek porselein (5x)
Startprijs 25 EUR
Wedgwood servies 6445
Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR
4x Chinese borden 6517
4x Chinese borden
Startprijs 25 EUR
Oude Delftse schaal 6536
Oude Delftse schaal
Startprijs 25 EUR
Tegeltableau, Stilleven 6611
Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 25 EUR
3-Delige Aigner ring 212
3-Delige Aigner ring
Startprijs 30 EUR
3 Zilveren lepels 339
3 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR