Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J. van Dekerckhove-Laleman, Affiche
Resultaat: 80 EUR

J. van Dekerckhove-Laleman. Antieke affiche (karton). Chicorée la Renommée des Flandres. Litho op papier. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Oude Schans Texel
Resultaat: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

5x Antieke gravures
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...

Onduid. gesig., Joodse bruiloft
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 152 + 600. Joodse bruiloft. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 45 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik. Nr. 72/80. 1954 - 2002. Moderne figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 88 x 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.

Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Resultaat: 75 EUR

Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

2x oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met Geisha's in de tuin voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis
Resultaat: 70 EUR

Origineel ontwerp/gouache. Pinkeltje in Artis, De kinderboerderij. Mogelijk door Dick Laan zelf geschilderd. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Nico Bruynesteyn, Stilleven met gemberpot en boek
Resultaat: 70 EUR

Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met gemberpot en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 19e Eeuws Hollands stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Kyrillisch gesigneerd, Oude vrouw
Resultaat: 60 EUR

Kyrillisch gesigneerd. Russische school. Oude vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 14 cm. In redelijke staat.

Josef Israëls, Vrouw voor venster
Resultaat: 60 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Vrouw voor venster. Ets op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.

2x Gravures Amsterdam
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gravures Amsterdam. Eén Hering Paeters Tower Westertoren + koepelkerk. Eén Old Fort + Mount, Roberts sculp., Albans Tower. 17e - 18e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goe...

J.J. van Maaten, Berglandschap met kasteel
Resultaat: 60 EUR

J.J. van Maaten. Circa 1900. Berglandschap met kasteel en wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 25 cm. In goede staat.

Kopie naar J. Vermeer, Trapgevelhuis
Resultaat: 60 EUR

Naar Jan Vermeer. 19e Eeuw. Geschilderde kopie. Trapgevelhuis met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Gesign. E. Rabbers, Koeien in weiland
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd E. Rabbers. Restsignatuur. Circa 1920. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso M. Drulman. Herder met schapen in berkenbos. Olieverf op paneel Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

Monogram G.E. , Duits berglandschap
Resultaat: 60 EUR

Monogram G.E. Circa 1900. Duits berglandschap met figuren. Handgestoken noten lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 54 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse gravures. Eén maal Hugo de Groot, Zig bereidende tot de vlugt uit de Loevensteinsche gevangenis in 't jaar 1621. Door Isaad Tirion. Goed. Eén maal Admirality Office Dockyard Storehouse...

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.

Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren
Resultaat: 50 EUR

Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.