Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Grote Imari vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met paradijsvogels in landschappen decors en goud decor. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

Witgouden oorstekers blauw saffier en diamant
Resultaat: 340 EUR

Witgouden oorstekers/clips, 750/000, met blauw saffier en diamant. Oorstekers gemaakt in een bladvorm met 7 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, 5,2x4mm, 4 kleine briljant geslepen diamanten en 3 witg...

Zilveren boot
Resultaat: 340 EUR

Zilveren zeilschip op houten basement. Een driemaster zeilschip uit zilver geplaatst op een rechthoekig houten basement. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:q:1976 25x8x32cm. In goede staat.

Zilveren kurkentrekker, Fries
Resultaat: 335 EUR

Zilveren kurkentrekker, 833/000 MT.: M.W.Warris, Sneek 1836-1853

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 330 EUR

Prachtige zilveren schaal op voet, 835/000, Gecontourneerd ovaal model op voet in barokstijl. 33x22x14cm. ca 770 gram. In zeer goede staat

Zilveren broodmand
Resultaat: 330 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...

Antieke zilveren tasbeugel
Resultaat: 330 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, 800/000, gecontourneerd model met binnenbeugel en draagoog voorzien van bijzondere afbeeldingen voorzien van een zwart fluwelen tas. MT.: van Giffen, Groningen ca 1770. 16x...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 330 EUR

Geeelgouden ring, 585/000, met diamanten. geelgouden ring met een witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. De middenste diamant, ca 0,40 crt SI-P/W, staat wat hoger op de ring. Daarnaast z...

J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap
Resultaat: 330 EUR

Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand
Resultaat: 330 EUR

J. Endbuschel ? Duitse school. Edelhert bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Donderbus percussie voorlader
Resultaat: 330 EUR

18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 330 EUR

Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule
Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse wand/bureau klok
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.

Witgouden armband
Resultaat: 325 EUR

Witgouden armband, 585/000, met bewerkte schakels, breedte 10 mm, lengte 18,5 cm. ca 20,8 gram. Met bakslot en veiligheid. In goede staat

Witgouden ring met tanzaniet en diamant
Resultaat: 325 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met 3 rozetten met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet en daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, rozetten zi...

Aquarel Hengelo, Jugendstil
Resultaat: 325 EUR

Zeldzaam Jugendstil aquarel/ontwerp Hengelo Concertgebouw, Kunst en Kunstnijverheid. Geschilderd door R.M.P. Jans. Afmeting: 57 x 45 cm. In goede staat.

F. Toussaint, Dame in zomerse kledij
Resultaat: 325 EUR

F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
Resultaat: 325 EUR

Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Sabel in lederen foedraal
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

Franse mini pendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk tiltoptafel
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.

Wit gebogen vitrinekastje
Resultaat: 325 EUR

Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Olifant
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.