Zilveren armband uit ronde buis open model aan de uiteinden voorzien van paardehoofden. ø68x59 mm. ca 16,2 gram. In goede staat.
Oorstekers, 333/000, met vierkant geslepen bergkristal, 8x6mm. ca 1,4 gram. Nieuw
Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot met diverse horloges en sieraden. o.a. Seiko citizen, manchetknopen en goud op zilveren broche.
Een zilveren schaar, 835/000, met ridder en lans, naar 18e eeuws voorbeeld. MT.: Firma Dalhia Amsterdam. 1920-1958. 10 cm. In goede staat
Vijf zilveren ringen, 925/000. Vier zegelringmodellen en een fantasiemodel. Totaal ca 15 gram. Nieuw
Zilver rosévergulde hanger, 925/000, rond model volledig bezet met champagne kleurige zirconia's. ø 40 mm. ca 23,7 gram. Nieuw
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd, met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Zilver vergulde hanger en ring met diamant en grijze parels, in de vorm van een bloem met 5 parels en kleine diamantjes. ø 16 mm. ø55. Totaal ca 4,6 gram. Nieuw
Zilveren gevlochten armband, 925/000, met zeskantige sluiting. Breedte 8 mm, lengte 18 cm. ca 20,2 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.