Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramieken paard
Resultaat: 35 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Fayence wandobject
Resultaat: 35 EUR

Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Duitse koffiekan, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren collier met hanger met parelmoer
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren collier met hanger, 800/000 met parelmoer. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een bewerkte rand en strik met markasiet bezet met parelmoer. enkele steentjes ontbreken. 25x45m...

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband uit ronde buis open model aan de uiteinden voorzien van paardehoofden. ø68x59 mm. ca 16,2 gram. In goede staat.

Oorstekers met bergkristal
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers, 333/000, met vierkant geslepen bergkristal, 8x6mm. ca 1,4 gram. Nieuw

4x Plated dieren
Resultaat: 30 EUR

Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse horloges en sieraden. o.a. Seiko citizen, manchetknopen en goud op zilveren broche.

Zilveren vintage collier
Resultaat: 30 EUR

Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.

Zilveren schaar
Resultaat: 30 EUR

Een zilveren schaar, 835/000, met ridder en lans, naar 18e eeuws voorbeeld. MT.: Firma Dalhia Amsterdam. 1920-1958. 10 cm. In goede staat

5 Zilveren ringen
Resultaat: 30 EUR

Vijf zilveren ringen, 925/000. Vier zegelringmodellen en een fantasiemodel. Totaal ca 15 gram. Nieuw

Zilveren suikerschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, kolenschep model met ronde steel met filetrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. ca 11,5 gram. In goede staat

Collier van bloedkoralen takjes
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoralentakjes, verlopend in grootte. 7-30mm, lengte 44 cm. ca 36 gram.

Zilver vergulde hanger met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Zilver rosévergulde hanger, 925/000, rond model volledig bezet met champagne kleurige zirconia's. ø 40 mm. ca 23,7 gram. Nieuw

3 Zilveren hangers met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd, met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw

Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde hanger en ring met diamant en grijze parels, in de vorm van een bloem met 5 parels en kleine diamantjes. ø 16 mm. ø55. Totaal ca 4,6 gram. Nieuw

Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gevlochten armband, 925/000, met zeskantige sluiting. Breedte 8 mm, lengte 18 cm. ca 20,2 gram. In goede staat

Strooier, jachttrofee
Resultaat: 30 EUR

Plated strooier met schelpvormige gezaagde bak. De steel is gemaakt uit een klein bokkepootje. 18 cm. In goede staat

Zilveren vismes
Resultaat: 30 EUR

800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.

3 Broches kleurstenen
Resultaat: 30 EUR

Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat

Zilveren ring met kleurstenen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde ring met diverse kleurstenen, o.a. peridot, citrien, granaat en amethist. ø 59. ca 4,1 gram. Nieuw

Zilveren armband met filigrain
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.

Ongesig., Vaas met klaprozen
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2 Chinese zijde-schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.