Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse tafelklok, 1900 3668
Engelse tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR
Engels tafelklokje, ca, 1930 3684
Engels tafelklokje, ca, 1930
Startprijs 70 EUR
Franse pendule onder stolp, 19e eeuw 3710
Franse pendule onder stolp, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Marmeren pendule  3595
Marmeren pendule
Startprijs 75 EUR
Friese staartklok 3550
Friese staartklok
Startprijs 80 EUR
Tafelklokje 3561
Tafelklokje
Startprijs 80 EUR
Amerikaans Ansonia tafelklokje 3580
Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 80 EUR
Franse regulateur met barometer 3591
Franse regulateur met barometer
Startprijs 80 EUR
Schwarzwalder klok 3599
Schwarzwalder klok
Startprijs 80 EUR
Regulateursklokje, ca. 1890 3600
Regulateursklokje, ca. 1890
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise 3611
Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
2x Antieke tafelklok, ca. 1900 3612
2x Antieke tafelklok, ca. 1900
Startprijs 80 EUR
2x Schwarzwalder 3618
2x Schwarzwalder
Startprijs 80 EUR
Duitse Pfeilkreuz wandklok 3635
Duitse Pfeilkreuz wandklok
Startprijs 80 EUR
Grote 19e eeuwse comtoise 3645
Grote 19e eeuwse comtoise
Startprijs 80 EUR
Klokje onder stolp 3572
Klokje onder stolp
Startprijs 90 EUR
Noten tafelklokje, ca. 1890 3616
Noten tafelklokje, ca. 1890
Startprijs 90 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3622
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Franse reiswekker, ca. 1890 3541
Franse reiswekker, ca. 1890
Startprijs 100 EUR
Franse pendule onder stolp 3549
Franse pendule onder stolp
Startprijs 100 EUR
Bureauklok in foudraal 3552
Bureauklok in foudraal
Startprijs 100 EUR
Duitse tafelklok 3584
Duitse tafelklok
Startprijs 100 EUR
Empire-stijl klok 3629
Empire-stijl klok
Startprijs 100 EUR
Zuid Duitse portaalklok. 3694
Zuid Duitse portaalklok.
Startprijs 100 EUR