Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire met opzet
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.

Frans' Henri Deux buffet
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans mahoniehouten Henry Deux buffet met volle zuilen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 147 x 54 x 230 cm. In goede staat.

Groenlose kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.

Jugendstil wandkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse notenhouten één-deurs Jugendstil wandkast met intarsia, diverse houtsoorten. Versierd met berglandschap met sneeuw, auerhaan en bootje met figuren, en berglandschap met edelherten en Tiroler h...

Schrijftafel met lederen blad
Resultaat: 200 EUR

Italiaanse houtgestoken Renaissance-stijl schrijftafel met lades, klauwpoten en lederen schrijfblad. 20 Eeuw. Afmeting: 77 x 160 x 80 cm. In goede stijl.

Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Archiefkast met jalouzie roldeur
Resultaat: 190 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast met jalouzie roldeur. Circa 1915. Afmeting: 126 x 49 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.

Duitse wortelnoten naaitafel
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse wortelnoten naaitafel met geïntarseerde vakverdeling, twee lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 77 x 38 x 46 cm. In goede staat.

Naaitafel met lyra, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten halve-maankast met intarsia
Resultaat: 175 EUR

Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.

Ovale bijzettafel
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Empire ovale bijzettafel met volle zuilen en vergulde messing versieringen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71 x 73 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 170 EUR

Leuke Hollandse wortelnoten Barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 165 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 35 cm ø. In goede staat.

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Grote eiken eettafel
Resultaat: 160 EUR

Grote eikenhouten eettafel met lades. Gemaakt van antiek hout. Tweede helft 20e eeuw. Houtgepint, mooie patina. Afmeting: 80 x 180 x 85 cm. In goede staat.

Dames schrijfbureau, ca. 1880
Resultaat: 160 EUR

Duits eikenhouten Gründerzeit cylinder dames schrijfbureau met lades en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 115 x 53 x 83 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse Renaissance stoel
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

4 Antieke mahoniehouten stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke Hollandse mahoniehouten geeboniseerde stoelen. Louis Philippe. Met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 97 x 47 x 55 cm. In goede staat.

3-Delige archiefkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten drie-delige archiefkast met twaalf lades en messing handgrepen. Circa 1920. Afmeting: 133 x 138 x 61 cm. In goede staat.

Hollandse Barok secretaire
Resultaat: 150 EUR

Hollandse wortelnoten gebogen Barok secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 90 x 53 cm. In goede staat.

Mechelse eethoek (tafel + 4 stoelen)
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Mechelse eethoek met vier stoelen. Versierd met druivenranken. Circa 1870. Afmeting: 107 x 45 x 40 cm. En 75 x 110 x 95 cm. In goede staat.

4x Thonet Fishel stoelen
Resultaat: 150 EUR

Set van vier antieke Thonet-stijl Fishel Wien café stoelen. Nieuw bebiest. Circa 1890. Afmeting: 94 x 41 x 50 cm. In goede staat.

Cylinderbureau, mahonie
Resultaat: 150 EUR

Groot 19e eeuws mahoniehouten cylinderschrijfbureau + sleutels, met schuifblad, diverse lades, opstand etc. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 150 x 140 x 83 cm. In redelijk/goede staat.