Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afm...
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Elf oude kleine Chinees porseleinen vaasjes met vogels en figuren decors en Chinese tekens, met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote Kantonese Chinese Familie Rose vazen met salamanders, goud en figuren decors. Beide beschadigd. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Groot porseleinen steenbokrijder. Naar oud voorbeeld, Napels gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.
Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal handbeschilderde Rosenthal porseleinen kop + schotel. Eén bord R.S.Suhl, melonenesser in Murillo + goud decor. Afmeting: 11,5 x 13,5 ø. / 2 x 22 cm ø. In ...
Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: 27,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Engelse keramieken Toby Jug. Gemerkt B:P. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Tien oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden met handgeschilderde florale decors en gecontourneerde omranding. Circa 1930. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel figuren. Goebel, West Germany. Eén maal meisje + jongen muzikanten. Eén maal jongen met konijnen. Eén maal meisje met vogel op hek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Japans porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van 29 stuks oude/antieke Hollandse tegels met divers decors. 19e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen gemberpot met florale decors. Haarlijnen bodem. Afmeting: 22 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen fijn gedecoreerde borden met gecontourneerde omranding en goud decor. Eén oestervormig. Ronde bord heeft twee haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 32 cm. In redelijk/...
Twee grote 18e eeuwse Fayence Delfts blauwe borden met chinoiserie decors. Beide één rand restauratie. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Zeven delen oud goud-Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén dekselvaas, twee vazen, twee kommen en twee borden. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.