Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
Oude porseleinen postkoets met vergulding. Dresden Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Vinger beschadigd. Afmeting: 25 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en melk en bloed figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twaalf Duitse porseleinen transparante plaquettes met diverse decors. Gemerkt met kroon P.W.P. 1817. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde Fürstenberg porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.