Grote antieke Delfts blauwe keramieken dekselvaas. Gemerkt APK. Geribbeld en acht-kantig. Circa 1900. Afmeting: 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen penselenhouder met tekst en figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierborden, gecontourneerd met florale decors + goud decor. Eén bord van de set van twee beschadigd. Rest goed. Afmeting: 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke Duitse Fayence klepkannen. Handbeschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.