Twee oude Hollandse Makkum keramieken dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen porselein. 20e Eeuw. Eén grote Satsuma bloempot. Eén zes-kantige Chinese vaas met vogels en florale decor. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén kikker, chip. Eén tempelhond. Eén liggende boeddha van jade. Eén dubbele tempelhond. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met draken in wolken. Gemerkt. Bovenrand + deksel beschadigd. Afmeting: 29 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Franse handbeschilderde 'Porcelaine de Paris' tafellamp met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.