Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Vijf bijzonder grote antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen met Chinese decors. Circa: 1890. Afmeting: 11 x 21 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Engelse Wedgwood of Etruria stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 30 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen siervaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 72 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse Fürstenberg porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde K.P.M porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Perzische tegels in houten lijst. Figuren te paard. Afmeting: 22 x 25 cm + 21 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken servies. Indian Tree Opaque China, Hancock & Sons Strok on Trent. Circa 1900. Bestaande uit: Twee dekselschalen, drie vleesschalen + lekschalen, zeven borden, kom. Minimale c...
Grote oude/antieke Indonesische houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 24 cm. In goede staat.
Vier maal antieke Franse Fayence aardewerk, polychrome. Drie maal kaarskandelaren, floraal decor. Eén maal schaal, figuren decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
5 Delen Delfts blauw met zilver, 835/000, met een vaasje met zilveren rand, 3 dekselpotjes met zilveren deksel en een suikerbak met zilveren rand en een losse zilveren deksel. ø5-12cm, hoogte 6-17 cm....
Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Drie delen Herend porselein. Handpainted. Tweede helft 20e eeuw. Eén bloempot, één vaas en één asbak. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude Deense Bing en Gröhndahl figuren. 'Verlegen' en 'Verliefd paar'. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met Wanli Chinees decor met pauw. Gelijmd. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijke staat.
Drie maal oud Herend porselein met florale decors. Eén kaarskandelaar + goud decor. Eén vaasje met goud decor. Eén vaas met goudrand. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,8 x 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 22 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans gemerkt theeservies, oranje glazuur met draken decors. Circa 1920. Zes kop en schotels, melk + suikerpot en theekan. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.