Kleine antieke Yixing trekpot met Chinese tekens en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Rosenthal Versace serviesgoed met decor Hot Flowers. Bestaande uit: Twee eierdoppen, drie schotels, twee theekannen. Afmeting: 9,5 - 15 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse steengoed kruiken. 19e - 20e Eeuw. Eén maal Jugendstil schenkkan, gesigneerd 'Klanke'. Circa 1910. (goed). Drie kruiken, één oor gelijmd. Eén voorraadpot. Afmeting: 20,5 x 37 cm. I...
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. Met originele Benette tinnen deksel. Gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
19e Eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met gecontourneerde omranding, florale decors met vogels en teksten. Afmeting: 7 x 22,5 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Biedermeier porseleinen vazen met handgeschilderde figuren decors. Beide vazen beschadigd. Afmeting: 27 cm. In matige staat.
Antiek mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau en één vaas tegel. Kleine randschades. Circa 1800. Afmeting: 36 - 28 cm. In redelijjk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee Staffordshire honden. Eén koets met figuren. G.D.R. Thüringen. Jurk beschadigd. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Afmeting: 9 - 10 cm ø. In goede staat.
Acht delen oud/antiek Japans porselein. Twee borden, twee eierschaal kopjes met deksel + één schotel. Twee losse schotels, één gemberpot. Eén chip. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors, fruit, landschappen etc. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors. Afmeting: 20e eeuw. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees Familie Rose bord met vogel, vlinder, fruit, floraal en goud decor. Afmeting: ø 24,7 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met rode tekens en bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal penselen-vaas met tekens, bloesems + vogel. Eén maal dekselvaas met tekens, bloesem + vogel. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Grote geglazuurde keramieken tafellamp met Tiffany-stijl lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 46 cm ø. In goede staat.
18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.