Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Divers aardewerk 6450
6x Divers aardewerk
Startprijs 35 EUR
6x Yixing kop+schotels 6477
6x Yixing kop+schotels
Startprijs 35 EUR
4 x Chinees borden 6499
4 x Chinees borden
Startprijs 35 EUR
4 Delen K.P.M. 6585
4 Delen K.P.M.
Startprijs 35 EUR
KPM figuur 6606
KPM figuur
Startprijs 35 EUR
Terra cotta figuur, 'De denker'. 6612
Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 35 EUR
Zeer grote 'Westerwald' kruik 6615
Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startprijs 35 EUR
Weense Goldscheider buste 6147
Weense Goldscheider buste
Startprijs 40 EUR
Lot oud Japans goud-Imari 6160
Lot oud Japans goud-Imari
Startprijs 40 EUR
Lot Chinees porselein, 20e eeuw 6190
Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
4x Duitse kop + schotels 6295
4x Duitse kop + schotels
Startprijs 40 EUR
KPM servies 6296
KPM servies
Startprijs 40 EUR
Chinees/Kantonese vaaslamp 6313
Chinees/Kantonese vaaslamp
Startprijs 40 EUR
3 Chinese kommen 6340
3 Chinese kommen
Startprijs 40 EUR
4x  borden, 1900 6347
4x borden, 1900
Startprijs 40 EUR
2x Oude/antieke Chinese voorwerpen 6387
2x Oude/antieke Chinese voorwerpen
Startprijs 40 EUR
8x Oud Chinees porselein 6418
8x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Lot diverse gemberpotten 6421
Lot diverse gemberpotten
Startprijs 40 EUR
Oude Yixing theepot 6440
Oude Yixing theepot
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915 6443
2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 40 EUR
Wasbakje Maastricht (uit Skutsje) 6448
Wasbakje Maastricht (uit Skutsje)
Startprijs 40 EUR
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw 6466
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Imari vazen 6474
2x Imari vazen
Startprijs 40 EUR
3x Terracotta serviesgoed 6502
3x Terracotta serviesgoed
Startprijs 40 EUR