Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Duitse werken 1439
4x Duitse werken
Startprijs 50 EUR
2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera 1441
2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera
Startprijs 50 EUR
Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto 1447
Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto
Startprijs 50 EUR
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1452
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Startprijs 50 EUR
A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen 1495
A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen
Startprijs 50 EUR
L. Haverkamp, Dame in 30-er jaren couture 1498
L. Haverkamp, Dame in 30-er jaren couture
Startprijs 50 EUR
J. Klein, Hollandse dorpstraat 1499
J. Klein, Hollandse dorpstraat
Startprijs 50 EUR
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren 1502
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR
H.F. ter Beek, Ophaalbrug 1504
H.F. ter Beek, Ophaalbrug
Startprijs 50 EUR
Ton Ancone, Landschap met hert 1505
Ton Ancone, Landschap met hert
Startprijs 50 EUR
Meinert Volkers, Kan met rozen 1114
Meinert Volkers, Kan met rozen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Damesportret 1135
Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 60 EUR
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen 1159
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Startprijs 60 EUR
A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen 1161
A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen 1175
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988 1223
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988
Startprijs 60 EUR
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1234
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Startprijs 60 EUR
Icoon met messing  1281
Icoon met messing
Startprijs 60 EUR
Taylor, Jockeys in volle draf. 1291
Taylor, Jockeys in volle draf.
Startprijs 60 EUR
Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge  1300
Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge
Startprijs 60 EUR
Morland, Gravure 1313
Morland, Gravure
Startprijs 60 EUR
Ton Anconé, Landweg met boerin en koe 1324
Ton Anconé, Landweg met boerin en koe
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans 1327
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans
Startprijs 60 EUR
Piet Wiegman, Moeder met kind 1357
Piet Wiegman, Moeder met kind
Startprijs 60 EUR