Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Map met 4 kunstwerken + 1 foto 1509
Map met 4 kunstwerken + 1 foto
Startprijs 40 EUR
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1514
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 40 EUR
Rien Visser, Portret lezende man 1516
Rien Visser, Portret lezende man
Startprijs 40 EUR
Kees Broerse, Buurserzand 1517
Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 40 EUR
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap 1518
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap
Startprijs 40 EUR
S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij 1522
S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij
Startprijs 40 EUR
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur 1506
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur
Startprijs 45 EUR
Gerard van Keulen, Joodse gravure 1208
Gerard van Keulen, Joodse gravure
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot 1290
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1294
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina 1341
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 50 EUR
Franse karikatur,  Nero op trap met bananenschil 1342
Franse karikatur, Nero op trap met bananenschil
Startprijs 50 EUR
2x Duitse werken. Riviergezicht + Onduid. gesig. Tiroler berglandschap 1348
2x Duitse werken. Riviergezicht + Onduid. gesig. Tiroler berglandschap
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Wilde bloemen 1350
Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Bosgezicht met tenten  1375
Onduid. gesig., Bosgezicht met tenten
Startprijs 50 EUR
Ton Anconé, Herenportret 1384
Ton Anconé, Herenportret
Startprijs 50 EUR
Lot Chinese kunstwerken 1388
Lot Chinese kunstwerken
Startprijs 50 EUR
Piet Snel, Maanvissen 1402
Piet Snel, Maanvissen
Startprijs 50 EUR
3x Religieuze steendrukken  1407
3x Religieuze steendrukken
Startprijs 50 EUR
L. Deder, 2x Antieke gravures 1408
L. Deder, 2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
P. van Noort, Boerenhuisje 1411
P. van Noort, Boerenhuisje
Startprijs 50 EUR
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens 1425
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
J. de Groot (2x), Ets + tekening 1427
J. de Groot (2x), Ets + tekening
Startprijs 50 EUR
3x Duitse werken 1438
3x Duitse werken
Startprijs 50 EUR