Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Vrouw met schoffel 5046
Beeld, Vrouw met schoffel
Startprijs 125 EUR
2x Chinese houten Quan Yin beelden 5040
2x Chinese houten Quan Yin beelden
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, Havik 5058
Bronzen beeld, Havik
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, Ontsteltenis 5044
Bronzen beeld, Ontsteltenis
Startprijs 135 EUR
Barok Heilige figuur 5151
Barok Heilige figuur
Startprijs 140 EUR
2x Naar Coustou figuren 5066
2x Naar Coustou figuren
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, Joris de drakendoder 5095
Bronzen figuur, Joris de drakendoder
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, Herder 5123
Bronzen figuur, Herder
Startprijs 160 EUR
Bronzen figuur, W. Picciole 5150
Bronzen figuur, W. Picciole
Startprijs 160 EUR
Bronzen beeld, Geknevelde man 5069
Bronzen beeld, Geknevelde man
Startprijs 170 EUR
Japans bronzen Geisha met waaier 5041
Japans bronzen Geisha met waaier
Startprijs 175 EUR
Sven Lindhart, terracotta beeld 5017
Sven Lindhart, terracotta beeld
Startprijs 180 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame 5078
Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 180 EUR
Bronzen figuur, Chinese danseres 5104
Bronzen figuur, Chinese danseres
Startprijs 180 EUR
Houten figuur, 18e eeuw 5124
Houten figuur, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Keramieken figuur, Amphora Austria 5135
Keramieken figuur, Amphora Austria
Startprijs 180 EUR
Marmeren zittende boeddha 5034
Marmeren zittende boeddha
Startprijs 200 EUR
2 Bronzen figuren, Dame en heer 5088
2 Bronzen figuren, Dame en heer
Startprijs 200 EUR
2 Antieke bronzen figuren op marmeren basement 5140
2 Antieke bronzen figuren op marmeren basement
Startprijs 200 EUR
Bronzen jongen met degen 5145
Bronzen jongen met degen
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Jongen met sabel 5146
Bronzen figuur, Jongen met sabel
Startprijs 200 EUR
Antiek bronzen figuur, Stroper met geweer 5147
Antiek bronzen figuur, Stroper met geweer
Startprijs 200 EUR
Beeld Pawel Czernecki, Damesbuste 5148
Beeld Pawel Czernecki, Damesbuste
Startprijs 200 EUR
2 x Oosterse figuren. 5164
2 x Oosterse figuren.
Startprijs 200 EUR