Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Opaline tafellamp
Resultaat: 25 EUR

Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp, 1890
Resultaat: 125 EUR

Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Bronzen zakkroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.

Moderne design hanglamp
Startprijs 50 EUR

Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bronzen zakkroonluchter
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse bronzen zes-lichts kaarsenkroonluchter. Afmeting: 52 x 55 cm ø. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Startprijs 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke kristallen hallamp, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke kristallen hallamp met messing. Circa 1920. Eén glazen venster kapot. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees/Japans lakwerk
Startprijs 25 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kist
Startprijs 40 EUR

Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen aziatica
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...

Antieke Oosterse olielamp
Startprijs 50 EUR

Antiek vergulde bronzen Oosterse olielamp met olifant en vogels. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Resultaat: 50 EUR

Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Twee emaille theekannen
Startprijs 80 EUR

Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.

2x Oud China
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jade boot + Schilderij van natuursteen, parelmoer etc. Afmeting: 24,5 - 37 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese theebus
Startprijs 50 EUR

Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oude/antieke rozenkwarts beer
Resultaat: 40 EUR

Oude/antieke rozenkwarts beer. China. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

8x Oosterse sculpturen
Startprijs 60 EUR

Acht maal diverse oude Oosterse figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Natuursteen, jade, brons, hout etc. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kunstbloem (mineraal)
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese cloisonne plantenbak met natuurstenen stam en agaat bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese rollen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

Antiquarisch boek 1908
Resultaat: 40 EUR

Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bamboe penselenpot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Spanningsscheur. Afmeting: 22,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Hollandse bijbel
Resultaat: 220 EUR

17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.