Antieke Engelse mahoniehouten lectuurbak. Dubbelzijdig op gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 60 x 45 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Twee-delige eikenhouten Jugendstil verzamelaars vitrine met facet geslepen glas. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 47 x 120 x 180 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse vruchtenhouten tafel met lade. Circa 1800. Ingekort tot salontafel. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Engels wortelnoten hoekvitrine kastje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 63 x 46 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met florale decors. Afmeting: 46 x 33 cm ø. In goede staat.
Duitse kersenhouten tafel in Biedermeier-stijl. Handwerk, hout gepind. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x 85 x 57 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Hollands theekastje met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Zeeuwse kast met bolpoten en met palissander gefineerde panelen. Vier-deurtjes. Met zijdelings opgelegd snijwerk. Eiken/massief. Afmeting: 170 x 155 x 55 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak ...
Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.
Beukenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 72 x 60ø.cm. In goede staat. En twee bijbehorende stoelen met armleuning. 90x50x45 een stoel rug leuning moet verlijmd worden.
Twee prachtige antieke Thonet-stijl stoelen. Geen etiket. Circa 1900. Recentelijk vlechtwerk vernieuwd. Afmeting: 92 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke kinder Thonet-stijl stoelen. Bugholz. Geen etiketten. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met antiek slot en sleutel. Afmeting: 76 x 147 x 60 cm. In goede staat.