Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot Duits Rosenthal servies 6067
Groot Duits Rosenthal servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese Imari borden 6098
2x Oude Chinese Imari borden

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oude Chinese Ghendi 6218
Oude Chinese Ghendi

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese dekselvazen 6440
2x Oude Chinese dekselvazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Exclusief Hutschenreuther servies 6009
Exclusief Hutschenreuther servies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese plaquettte, 1920 6012
Antieke Chinese plaquettte, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zweeds Rörstrand eetservies 6025
Zweeds Rörstrand eetservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oud Chinees Sang schaaltje 6107
Oud Chinees Sang schaaltje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw 6019
Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw

Resultaat:

385 EUR

Verkocht
Hutschenreuther servies 6051
Hutschenreuther servies

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
9x 18e Eeuwse Chinese borden 6210
9x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900 6057
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900

Resultaat:

365 EUR

Verkocht
Antieke Meisen kwispedoor, 1900 6064
Antieke Meisen kwispedoor, 1900

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw 6020
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6026
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw 6044
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 18e eeuw 6048
Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing trekpot 6089
Antieke Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Chinese kommen, 19e eeuw 6104
4x Chinese kommen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese baluster vaas 6367
Oude/antieke Chinese baluster vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Groot Wedgwood servies 6075
Groot Wedgwood servies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
11x Chinees porselein 6083
11x Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
10x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6136
10x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Art Deco porselein, 1920 6144
3x Art Deco porselein, 1920

Resultaat:

325 EUR