Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke tafelspiegel, 1900 4307
Antieke tafelspiegel, 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Gouda plateelvazen 6269
3x Gouda plateelvazen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6506
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Chinese blauwe vaas 6508
Oude Chinese blauwe vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Imari borden, 19e eeuw 6617
3x Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke Meissen sauskom, 1930 6630
Antieke Meissen sauskom, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot 6643
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gemberpot, 17e - 18e eeuw 6659
Gemberpot, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Meissen borden, 19e eeuw 6662
2x Meissen borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Kantonese vaas 6673
Antieke Chinese Kantonese vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilver vergulde oorclips met barnsteen 682
Zilver vergulde oorclips met barnsteen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zoetwater collier & armband 686
Zoetwater collier & armband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Zilveren broches 898
3 Zilveren broches

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doos vol met oude kinderspelen 2801
Doos vol met oude kinderspelen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oud Droste Cacao blik 3173
Oud Droste Cacao blik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Afrikaanse kromdolk 3423
Afrikaanse kromdolk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Basch schaakklok 3627
Basch schaakklok

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Duitse buffet Kienzle klok, 1940 3635
Duitse buffet Kienzle klok, 1940

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920 3724
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm. 4514
Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Karaffen, 19e eeuw 5585
2x Karaffen, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Moderne Boheemse vaas 5590
Moderne Boheemse vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke tegels (7x) 6172
Lot oude/antieke tegels (7x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot porselein (schotels/vaas) 6384
Lot porselein (schotels/vaas)

Resultaat:

20 EUR