Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Chinese Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6036
3x Chinese Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6158
Oude Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6160
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon wierookbrander vaas 6213
Oude Chinese celadon wierookbrander vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6618
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6x Chinees porselein, 18e eeuw 6043
6x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6374
Oude Chinese vaas

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari vaas 6613
Grote Japanse Imari vaas

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese tegel in lijst 6166
Chinese tegel in lijst

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek 1037
Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Barok kast, 1780 4017
Barok kast, 1780

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse commode met intarsia/brons 4038
Franse commode met intarsia/brons

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6024
2x Chinees porselein

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6204
Oude Chinese kom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6361
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke gebeeldhouwde kast 4158
Antieke gebeeldhouwde kast

Resultaat:

680 EUR

Verkocht
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3697
Art Nouveau klokkenstel, 1915

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren haan 99
Zilveren haan

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant, Art Deco 181
Witgouden ring met diamant, Art Deco

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1057
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse commode met intarsia/marmeren blad 4022
Franse commode met intarsia/marmeren blad

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw 4050
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR