40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3694
Schwarzwalder klok, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok 1800 3706
Friese staartklok 1800
Startprijs 80 EUR
Kienzle regulateur 1880 3715
Kienzle regulateur 1880
Startprijs 80 EUR
Mysterieuze klok 3618
Mysterieuze klok
Startprijs 90 EUR
Franse pendule, 19e eeuw 3656
Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Antieke terracotta klok, 1915 3543
Antieke terracotta klok, 1915
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3562
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800 3563
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse pendule 3565
Antieke Franse pendule
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse schoolklok, 1900 3620
Antieke Franse schoolklok, 1900
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse pendule, 1890 3647
Antieke Franse pendule, 1890
Startprijs 100 EUR
Engelse staande klok 3691
Engelse staande klok
Startprijs 100 EUR
Antieke Schwarzwalder wandklok 3692
Antieke Schwarzwalder wandklok
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse tafelklok 3693
Antieke Franse tafelklok
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise staande klok 3721
Franse comtoise staande klok
Startprijs 100 EUR
Dubbelzijdige stationsklok 3642
Dubbelzijdige stationsklok
Startprijs 120 EUR
Marmeren pendule 3657
Marmeren pendule
Startprijs 120 EUR
Antieke Franse pendule, 1860 3672
Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 120 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1890 3668
Antiek Frans klokkenstel, 1890
Startprijs 140 EUR
Franse tafelklok, 19e eeuw 3676
Franse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Antieke Franse Empire pendule , 1830 3677
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3546
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zuilen pendule , 19e eeuw 3547
Zuilen pendule , 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse pendule, 1880 3558
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 150 EUR