Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. 2813
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890.
Startprijs 150 EUR
Antieke Armand Marseille pop + stoel 2894
Antieke Armand Marseille pop + stoel
Startprijs 150 EUR
2x Pop 2808
2x Pop
Startprijs 175 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910 2709
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910
Startprijs 180 EUR
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. 2710
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.
Startprijs 200 EUR
3x Poppen 2732
3x Poppen
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. 2735
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900.
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 2736
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889 2755
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. 2762
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890.
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. 2860
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920 2863
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920
Startprijs 200 EUR
2x Pop 2784
2x Pop
Startprijs 225 EUR
3x Poppen 2785
3x Poppen
Startprijs 225 EUR
2x Pop 2788
2x Pop
Startprijs 225 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910 2714
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910
Startprijs 250 EUR
3x Poppen 2786
3x Poppen
Startprijs 250 EUR
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. 2858
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.
Startprijs 275 EUR
Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs 2702
Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs
Startprijs 400 EUR
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 2711
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.
Startprijs 450 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 2712
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Startprijs 450 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 2703
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Doos vol met oude kinderspelen 2801
Doos vol met oude kinderspelen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot speelgoed 2872
Lot speelgoed

Resultaat:

25 EUR