Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pop 2794
Pop

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Roco H0 62429, DB 189 044-1 2839
Roco H0 62429, DB 189 044-1

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2716
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Märklin/Hamo H0 3829 2816
Märklin/Hamo H0 3829

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Piko: 57538 en 59448 2874
2x Piko: 57538 en 59448

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Piko: 57980 en 57983 2880
2x Piko: 57980 en 57983

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801 2743
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Trix H0 22200, Porsche 152 041-0 2769
Trix H0 22200, Porsche 152 041-0

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Trix H0 22540 DB E 91 99 2819
Trix H0 22540 DB E 91 99

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Roco H0 43186 en 43194 2822
2x Roco H0 43186 en 43194

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Roco H0 62688, D-LM 189 912-9 2841
Roco H0 62688, D-LM 189 912-9

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 2846
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2717
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
7x Oude bllikken kinderspaarpotten 2721
7x Oude bllikken kinderspaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Oude Schuco auto's 2738
3x Oude Schuco auto's

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Märklin/Hamo H0: 8378 en 8350 2748
2x Märklin/Hamo H0: 8378 en 8350

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot diverse model auto's, 20e eeuw 2797
Lot diverse model auto's, 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Pop 2805
2x Pop

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Roco H0 43193 en 43190 2825
2x Roco H0 43193 en 43190

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Trix H0 22723,  Serie 122 SNCB 2833
Trix H0 22723, Serie 122 SNCB

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Roco H0 62703, DBAG 152 041-0 2853
Roco H0 62703, DBAG 152 041-0

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Piko: 57984 en 59441 2887
2x Piko: 57984 en 59441

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
7x Oude blikken kinderspaarpotten 2715
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Trix H0, 22541, V188 001 2741
Trix H0, 22541, V188 001

Resultaat:

65 EUR