Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Oude reclame figuren 3012
2x Oude reclame figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Oude reclame figuren, 20e eeuw 3014
4x Oude reclame figuren, 20e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Reclame figuren, 20e eeuw 3015
3x Reclame figuren, 20e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
12x Antiek groen emaille, 1930 3040
12x Antiek groen emaille, 1930

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oud/antiek rond emaille bord 3062
Oud/antiek rond emaille bord

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
25x oude/antieke voorraadblikken, 20e eeuw 3078
25x oude/antieke voorraadblikken, 20e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke reclame blikken (21x) 3131
Lot oude/antieke reclame blikken (21x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1930 3101
4x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1930

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
2x Grote antieke Douwe Egberts blikken 3032
2x Grote antieke Douwe Egberts blikken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920 3066
2x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke voorraadblikken, 1920 - 1930 3068
2x Antieke voorraadblikken, 1920 - 1930

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Emaille Persil reclamebord 3091
Emaille Persil reclamebord

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Apothekers reclame Sanatogen 3111
5x Apothekers reclame Sanatogen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot lot oude/antieke voorraadblikken 3152
Groot lot oude/antieke voorraadblikken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910 3009
Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Blooker's cacao servies, 1915 3029
Blooker's cacao servies, 1915

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude emaille R.V.S. thermometer 3060
Oude emaille R.V.S. thermometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920 3075
3x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke koffie voorraadblikken 3136
2x Antieke koffie voorraadblikken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Antieke tabak reclameblikken 3137
3x Antieke tabak reclameblikken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vitrinedisplay met inhoud 3139
Vitrinedisplay met inhoud

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
11x Antieke voorraadblikken 3142
11x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke voorraadblikken 3070
4x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot divers reclame materiaal 3095
Lot divers reclame materiaal

Resultaat:

90 EUR