40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Oud Chinees rolschilderij 1305
Oud Chinees rolschilderij

60 EUR

S. Schreuder, Landschap met reeën 1309
S. Schreuder, Landschap met reeën

60 EUR

C. Klein, Hollands wintergezicht 1317
C. Klein, Hollands wintergezicht

60 EUR

18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage 1321
18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage

60 EUR

18e Eeuwse gravure, Die Achte Egyptische Plage 1322
18e Eeuwse gravure, Die Achte Egyptische Plage

60 EUR

3x Oude/antieke Chinese aquarellen 1346
3x Oude/antieke Chinese aquarellen

60 EUR

S. Beulakker, Landschap met berkenbomen 1353
S. Beulakker, Landschap met berkenbomen

60 EUR

Phil May, Bob Marley 1356
Phil May, Bob Marley

60 EUR

Ongesigneerd, Figuren in interieur 1357
Ongesigneerd, Figuren in interieur

60 EUR

Tonnis, Hollands poldergezicht 1359
Tonnis, Hollands poldergezicht

60 EUR

Ongesigneerd, Koeien bij hek 1399
Ongesigneerd, Koeien bij hek

60 EUR

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen 1405
Meinert Volkers, Kruik met witte rozen

60 EUR

Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk 1407
Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk

60 EUR

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje 1427
Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje

60 EUR

Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1431
Peter Keil, Twee figuren met sigaret

60 EUR

Monogram F.B., Landschap met koeien 1443
Monogram F.B., Landschap met koeien

60 EUR

L. Kramer, Dikke dansende vrouw 1266
L. Kramer, Dikke dansende vrouw

55 EUR

Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw 1128
Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw

50 EUR

2x Oude schilderijen, Landschappen 1177
2x Oude schilderijen, Landschappen

50 EUR

Paul Bodifée, Zandpad met boerin 1225
Paul Bodifée, Zandpad met boerin

50 EUR

R. Hoetner, Vaas met bloemen 1273
R. Hoetner, Vaas met bloemen

50 EUR

Naar E. Houbolt, Dame met stola 1301
Naar E. Houbolt, Dame met stola

50 EUR

M. Rem, Verso man met huis in landschap 1308
M. Rem, Verso man met huis in landschap

50 EUR

Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw 1323
Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw

50 EUR