40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling 1381
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling

40 EUR

Oude lakwerk lithografie 1394
Oude lakwerk lithografie

40 EUR

Onduid. gesig., Kippen bij schuur 1424
Onduid. gesig., Kippen bij schuur

40 EUR

M. Carels, Twee kippen bij venster 1426
M. Carels, Twee kippen bij venster

40 EUR

Ongesigneerd, Figuren bij paarden 1447
Ongesigneerd, Figuren bij paarden

40 EUR

N. Winston, Hoenderhof met kippen 1474
N. Winston, Hoenderhof met kippen

40 EUR

P.P. Schuurman, Portret man met baard 1480
P.P. Schuurman, Portret man met baard

40 EUR

H. Schallenberg, Zonnebloem 1354
H. Schallenberg, Zonnebloem

35 EUR

Meinert Volkers, Abstract 1404
Meinert Volkers, Abstract

35 EUR

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen 1453
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen

35 EUR

Martini reclame ontwerp, 1970 1210
Martini reclame ontwerp, 1970

30 EUR

3x Antiek grafiek 1312
3x Antiek grafiek

25 EUR

2x Antieke gravures 1455
2x Antieke gravures

25 EUR

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere 1466
A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere

25 EUR

P. Stöven, Vaas met bloemen 1470
P. Stöven, Vaas met bloemen

25 EUR