Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Smaragden rond 412
2 Smaragden rond
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring & oorbellen 478
Zilveren ring & oorbellen
Startprijs 50 EUR
Verguld choker met zirconia 512
Verguld choker met zirconia
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met bijbelslot 531
Zilveren armband met bijbelslot
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring met wittopaas, citrien en peridot 534
Zilveren ring met wittopaas, citrien en peridot
Startprijs 50 EUR
Jacob Jensen dameshorloge, Type 741 555
Jacob Jensen dameshorloge, Type 741
Startprijs 50 EUR
Pontiac vintage horloge 562
Pontiac vintage horloge
Startprijs 50 EUR
Armband BWG 613
Armband BWG
Startprijs 50 EUR
Zilveren markasiet armband 614
Zilveren markasiet armband
Startprijs 50 EUR
Smaragd 638
Smaragd
Startprijs 50 EUR
2 Saffieren 678
2 Saffieren
Startprijs 50 EUR
Armband en collier met parel en amethist 785
Armband en collier met parel en amethist
Startprijs 50 EUR
Collier en armband van parels 786
Collier en armband van parels
Startprijs 50 EUR
Pontiac vintage horloge 808
Pontiac vintage horloge
Startprijs 50 EUR
Zilveren rijring met zwarte diamant 824
Zilveren rijring met zwarte diamant
Startprijs 50 EUR
Collier & armband, goud op zilver 857
Collier & armband, goud op zilver
Startprijs 50 EUR
6 Saffieren 863
6 Saffieren
Startprijs 50 EUR
Witgouden broche met Parel 456
Witgouden broche met Parel
Startprijs 55 EUR
Zilveren klemband, Finse stijl 104
Zilveren klemband, Finse stijl
Startprijs 60 EUR
Gouden oorknoppen X 177
Gouden oorknoppen X
Startprijs 60 EUR
Gouden hanger met citrien 182
Gouden hanger met citrien
Startprijs 60 EUR
Ring met barnsteen 186
Ring met barnsteen
Startprijs 60 EUR
Granaat collier 233
Granaat collier
Startprijs 60 EUR
Zilveren armband met zirconia's 352
Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 60 EUR