Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren Art Deco vaas 41
Zilveren Art Deco vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5 Zilveren scheppen 120
5 Zilveren scheppen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Strooier & suikercoupe & zoutvat met zilver 416
Strooier & suikercoupe & zoutvat met zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren jat 515
Zilveren jat

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 1809 525
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 1809

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren gedenklepel, 18e eeuw 694
Zilveren gedenklepel, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 439
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 569
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren gelobte schaal 640
Zilveren gelobte schaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 723
Zilveren schaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 44
Zilveren theebus

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Kleine zilveren kandelaren 47
2 Kleine zilveren kandelaren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren koffiepot 149
Zilveren koffiepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Wandelstokken 171
2 Wandelstokken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren schaal met glas 290
Zilveren schaal met glas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Zilveren doosjes 448
2 Zilveren doosjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren lodereindoosje, 1869 541
Zilveren lodereindoosje, 1869

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren theebus, 1898 547
Zilveren theebus, 1898

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 2 lichts 618
Zilveren kandelaar, 2 lichts

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 3 lichts 622
Zilveren kandelaar, 3 lichts

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren wandelstok 170
Zilveren wandelstok

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 692
Zilveren schaal

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Zilveren naaldenkoker & naairing 367
Zilveren naaldenkoker & naairing

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Entree dishes (plated) 668
3 Entree dishes (plated)

Resultaat:

90 EUR