Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren Djokja schaal 168
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 289
Zilveren bestek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren Weense spiegel 313
Zilveren Weense spiegel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren slatang, 1863 693
Zilveren slatang, 1863

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Djokja zilveren schalen en bakje 75
Djokja zilveren schalen en bakje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Etui met 12 zilveren lepels 718
Etui met 12 zilveren lepels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren tafelbel, 1856 340
Zilveren tafelbel, 1856

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren pijpcomfoor, 1842 519
Zilveren pijpcomfoor, 1842

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren Franse kan 347
Zilveren Franse kan

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Marmelade- & kandijpot met zilver 297
Marmelade- & kandijpot met zilver

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Cassette met 12 zilveren lepeltjes 345
Cassette met 12 zilveren lepeltjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren theelicht & brander, 1868 393
Zilveren theelicht & brander, 1868

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Kleine tazza's 116
2 Kleine tazza's

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 217
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Reismes, zilver ingelegd 322
Reismes, zilver ingelegd

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren visschep, 1843 348
Zilveren visschep, 1843

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schaal met zilveren beugel 146
Schaal met zilveren beugel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 323
Zilveren fotolijst

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Set messen met zilveren heft, 1737 544
Set messen met zilveren heft, 1737

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren visschep, 1865 596
Zilveren visschep, 1865

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren visschep, 1863 646
Zilveren visschep, 1863

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren pijpcomfoor 445
Zilveren pijpcomfoor

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren sieradendoos 493
Zilveren sieradendoos

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren vaas 17
Zilveren vaas

Resultaat:

120 EUR