Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld, Oneindige vriendschap 5067
Bronzen beeld, Oneindige vriendschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Griekse dame 5075
Antiek bronzen figuur, Griekse dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Madonna beeld 5128
Madonna beeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Beer naar Pompon 5027
Bronzen beeld, Beer naar Pompon

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Naakte vrouw 5063
Bronzen beeld, Naakte vrouw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Terracotta figuur, Dame 5023
Terracotta figuur, Dame

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees houtgestoken beeld 5052
Oud/antiek Chinees houtgestoken beeld

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Uil op tak 5068
Bronzen beeld, Uil op tak

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Weense bronzen figuren 5069
2x Antieke Weense bronzen figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen buste, Boekensteun Napoleon 5057
Bronzen buste, Boekensteun Napoleon

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Golfspeler 5095
Bronzen beeld, Golfspeler

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke wandplaquette, Fazant 5106
Antieke wandplaquette, Fazant

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Heer met hoed 5096
Bronzen figuur, Heer met hoed

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Afrikaanse beelden 5099
2x Afrikaanse beelden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Jongen met boek 5134
Antiek bronzen figuur, Jongen met boek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek Frans figuur, Jongen met hond 5102
Antiek Frans figuur, Jongen met hond

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Vrouwe Justitia 5085
Bronzen beeld, Vrouwe Justitia

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke damesbuste, 1880 5114
Antieke damesbuste, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Frans beeld, 1915 5121
Antiek Frans beeld, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Lezend meisje op klapstoel 5076
Bronzen figuur, Lezend meisje op klapstoel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek Frans beeld, 1900 5123
Antiek Frans beeld, 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Boeddha beeldjes 5138
4x Boeddha beeldjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Vera van Hasselt 5058
Bronzen beeld, Vera van Hasselt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Bronzen figuren, Oosters 5139
4x Bronzen figuren, Oosters

Resultaat:

50 EUR